Slovak Czech English German Hungarian Polish

Štatistiky

TOPlist
Úvod
Výroba maľovanej mapy na kľúč Tlačiť

Na požiadavku zákazníka vieme vytvoriť ručne maľovanú mapu akéhokoľvek územia. Tu sú najčastejšie projekty:

1. Maľovaná mapa intravilánu obce bez horizontu

Malovana mapa intravilanu obceMusí to byť relatávne malé územie, aby sa mapa dala vyrobiť podľa jedinej leteckej fotky. Takýto typ mapy je vhodný pre presné označenie ulíc a jednotlivých budov, aby vyzerali tak, ako v skutočnosti.

 

 

    2. Maľovaná mapa intravilánu obce s horizontom

visnove-icon.jpg Táto mapa je tiež musí dať vyrobiť podľa jednej leteckej fotky. Takýto typ mapy je vhodný pre zvýraznenie ulíc, budov, ale aj okolia obce, napríklad zaujímavej panorámy. Všimnite si však, že zadné ulice a tiež budovy na takejto mape už zanikajú. Nie každá obec je vhodná pre tento typ maľovanej mapy!

 

 

  3. Maľovaná mapa veľkej obce / mestečka

sliac-icon.jpg Pri mapách väčších obcí, alebo menších miest nestačí jediná letecká fotka pre vytvorenie mapy. Maliar musí pracovať aj s ortofotosnímkami a viacerými leteckými fotografiami. Preto je výroba takejto mapy o niečo drahšia.  4. Maľovaná mapa katastra obce

h_suca_2009-icon.jpgTento typ maľovanej mapy je vhodný pre zakresľovanie turistických trás, cyklotrás a zaujímavostí v katastri obce. Pri mapách väčších území je potrebné vyrábať aj 3D model krajiny, alebo pracovať aj s ďalšími podkladmi a nestačia len letecké fotky. Preto je výroba takejto mapy o niečo drahšia.


                                                                      Ukážky máp väčších obcí a katastrov obcí

 

5. Maľovaná mapa lyžiarskeho, alebo rekreačného strediska

Malovana mapa lyziarkseho/rekreacneho strediska Pri lyžiarskom, alebo rekreačnom stredisku tiež závisí, aké územie je potrebné zachytiť. Vieme vyrobiť zimnú, ako aj letnú verziu mapy.

Cena dohodou pre veľké strediská

 

 

6. Výroba maľovanej mapy akéhokoľvek územia

Malovana mapa akehokolvek uzemia Potrebujete vyrobiť ručne maľovanú mapu Vášho mesta, jeho historickej časti, alebo mikroregiónu? Chcete maľovaný pohľad z nejakej výhliadky, mapu samosprávneho kraja, alebo mapu celej krajiny? Stačí nás osloviť a cenu Vám vyrátame podľa konkrétnych požiadaviek.

 

 

  Čo všetko máte v cene zahrnuté?

1. Originálny obraz (rozmer 150x100, resp. 120x80cm) vytvorený technikou akryl
2. Hotová mapa o rozmere 150x100cm (po dohode možný akýkoľvek rozmer) vytlačená na 5mm hrubej tabuli, chránenú laminom, vhodná do exteriéru
3. Digitálne tlačové dáta vo formáte PDF na CD
4. Interaktívna maľovaná mapa, ktorú si môžete umiestniť na svoju stránku (viď ukážka)
5. Nevýhradné, tretej osobe nepredajné autorské práva na ďalšie ľubovoľné šírenie diela (dielo, môžte ďalej šíriť Vy, ako aj naša firma)
6. Letecké fotografie v plnej kvalite na CD, ktoré vznikli pri výrobe mapy (viď ukážka)

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovat na t.č. 0903 660 422, pripadne e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

 

Anketa